Naše kuchyně

Stravování probíhá přímo v areálu. Jídelna  má kapacitu zhruba 60 míst, v případě většího počtu rekreantů se jídlo vydává ve dvou směnách.

Stravování formou plné, nebo poloviční penze, s možností přizpůsobení jídelníčku požadavkům rekreantů, pro dětské tábory pitný režim, svačiny, pro větší skupiny druhá večeře, prostě vše podle přání a pro spokojenost našich hostů.  Vařime kvalitní jídla „české kuchyně“ a v porcích, které uspokojí i ty nejnáročnější „jedlíky.“ V případě zájmu, zejména u větších skupin, jsme po dohodě schopni zařídit výběr ze dvou jídel. Snídaně jsou většinou formou „ švédských stolů“

Samozřejmě pro různé slavnostní příležitosti jsme schopni připravit slavnostní tabuli, chlebíčky, dorty nebo zmrzlinové poháry pro děti. Přizpůsobíme se rovněž Vašim časovým požadavkům (časnější snídaně, pozdější večeře aj.).

No a po dobré večeři a celodenním trápení své tělesné schránky (turistikou, plaváním, houbařením, nebo jen lenošením na sluníčku), určitě přijde vhod posezení v našem baru, nebo na venkovní terase u dobré kávy, nebo sklenky něčeho chutného.

Seznam alergenů, která mohou obsahovat připravovaná jídla. seznam alergenů.

Adresa

Rekrea Jesenice s.r.o.

Rekreační čp. 422
270 33, Jesenice

IČ: 24827835

ukázat na mapě
Kontakt

Karel Peterka
provozní ředitel

+420 608 109 031

Martin Stříbrný
rezervace

+420 724 303 049

info@rekrea-jesenice.cz (email pro rezervace)


Partneři
#