O nás

Rekreační středisko Pod Kempem, vzniklo v sedmdesátých létech minulého století, jako Školící a rekreační středisko bývalého podniku ČSAD v Ústí nad Labem, s provozovatelem dopravním závodem ČSAD Most. Jak můžete sami vidět z pohledu na foto, jak projektant, tak i stavitel vybrali místo pro stavbu s velmi citlivým přístupem k okolní přírodě. Přestože, jak zděný objekt, tak okolní chaty se nachází v těsné blízkosti začínajícího lesa, za celou dobu stavby celého zařízení, nebyl pokácen ani jediný strom. Celý objekt tak byl usazen do prostoru, aniž by nějak zvlášť narušil celkový vzhled krajiny.

V devadesátých létech, byl podnik ČSAD Ústí nad Labem privatizován, respektive transformován do nového podniku ČETRANS. Nové vedení již nemělo zájem o provozování střediska, což se bohužel projevilo nedostatkem finančních prostředků a k postupnému chátrání nejen technických zařízení, ale v podstatě všeho a tak bylo rozhodnuto celý areál odprodat.

Další majitel pan Karel Peterka se ihned, po zakoupení celého objektu střediska, pustil do postupné rekonstrukce a modernizace celého objektu. Věnoval stovky hodin vlastní práce a množství finančních prostředků, ale dnes se může pyšnit krásným rekreačním zařízením v nádherné okolní přírodě s nabídkou všeho, co kdo k vlastní rekreaci potřebuje a vyžaduje. Pan Karel Peterka st. středisko úspěšně provozoval dlouhých 11 let a to až do prosince 2014.

 Od ledna 2015 středisko vlastní a provozuje společnost REKREA JESENICE s.r.o. a provozním ředitelem se stal p.Karel Peterka ml., čímž je navázáno na dlouholetou rodinnou tradici a zaručen servis na který jsou naši dlouhodobí klienti zvyklí.

Adresa

Rekrea Jesenice s.r.o.

Rekreační čp. 422
270 33, Jesenice

IČ: 24827835

ukázat na mapě
Kontakt

Karel Peterka
provozní ředitel

+420 608 109 031

Martin Stříbrný
rezervace

+420 724 303 049

info@rekrea-jesenice.cz (email pro rezervace)


Partneři
#